Znaleziono 15 produkty
1
   183.60 PLN
Penis Tissue Stretcher to idealne rozwiązanie Twoich problemów z przyrodzeniem. Urządzenie to, dzięki rozciąganiu tkanek powoduje zwiększenie objętości i długości penisa. Wystarczy, że będziesz go systematycznie używał, a osiągniesz widoczne i trwałe efekty.
Materiał: PVC
   1285.68 PLN
Z pośród trzech profesjonalnych zestawów do powiększania penisa, wybraliśmy dla państwa ten- uważany za najlepszy i najbardziej skuteczny w działaniu. Male edge zawiera wszystkie akcesoria, które można znaleźć w zestawach BASIC i EXTRA, a ponadto cztery gumowe paski, dwie zapasowe opaski oraz gazę.


Urządzenie Male Edge jest kompletnym rozwiązaniem, jeżeli stawiasz sobie za cel powiększenie penisa. Co najważniejsze, przyrost, który osiągnąłeś, jest w 100% bezpieczny i w 100% trwały.

Twój penis stanie się średnio o 28% dłuższy i o 19% grubszy na obwodzie. Dzięki zwiększonemu przepływowi krwi osiągniesz silniejszą erekcję i większą satysfakcję z seksu. Dodatkowo Male Edge prostuje skrzywienie prącia o 50 - 90%.
   985.12 PLN
Używając Male Edge, masz gwarantowane, że Twój penis stanie się większy, a to dlatego, że działanie tego urządzenia opiera się na prostej, ale skutecznej metodzie powiększania znanej jako ”trakcja". Trakcja wpływa zarówno na szerokośc jak i długośc penisa. Więc corzy wydłużaniu penisa. Ty także decydujesz jak długo będziesz nosił to urządzenie. A gdy będziesz już zadowolony z nowego rozmiaru swojego penisa, możesz po prostu przestać używać Male Edge. W końcu to Ty stawiasz sobie za cel powiększenie penisa – a Male Edge pomoże Ci w jego realizacji. Bezpieczną i naturalną alternatywą dla operacji jest urządzenie do powiększania penisa Male Edge. Z Male Edge możesz zyskać dodatkowe centymetry, których pragniesz oraz pewność siebie, na którą zasługujesz. Mężczyźni używający Male Edge powiększają rozmiar swojego penisa - w długości i szerokości. Każdy przyrost penisa, który zawdzięczasz Male Edge będzie trwały, ponieważ urządzenie to powoduje mikroskopijne i makroskopijne zmiany w penisie. Kiedy powiększysz swojego penisa za pomocą Male Edge, nowy rozmiar pozostanie już na zawsze Badanie efektywności metody powiększania penisa Trakcja penisa Stosowanie urządzenia opartego na metodzie trakcji, takiego jak Male Edge, wpływa na podział i mnożenie się komórek w penisie. Z czasem penis staje się dłuższy i grubszy. Powiększanie penisa w domu In
   106.88 PLN
   223.88 PLN
   2271.03 PLN
Jes-Extender Gold to najwyższej klasy produkt do powiększania penisa dostępny na rynku. Zapewnia wzrost objętości i grubości członka nawet do 40%. Działanie urządzenia oparte jest na zjawisku trakcji, które jest w pełni bezpieczne i bezbolesne.

Jes-Extender wykonany jest z niealergicznego silikonu oraz niekorozyjnych metali. Dodatkowo pokryty został 24-karatowym złotem.


Powiększenie oraz szybkie rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi i pozytywnymi opiniami użytkowników.
Ciesz się większym penisem już w kilka tygodni!

   115.20 PLN
Ersatzmanschette fĂĄr Busensaugschale Cup B Nr. 0528048 0000
   1135.40 PLN
   1653.00 PLN

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby wspomóc naturalną zdolność ludzkiego ciała do zmian pod

wpływem zewnętrznych czynników. Jeżeli wybrana część ludzkiego ciała poddawana jest ciągłemu i

stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się i mnożą, co prowadzi do zwiększenia masy

tkanki.

Dzięki wykorzystaniu siły trakcji, użytkownicy produktu Jes-Extender obserwują zwiększenie długości

i grubości penisa.

Siła trakcji jest wykorzystywana przez ludzkość od wielu wieków w celu zwiększenia rozmiaru

wybranych części ciała. Ta sama zasada stosowana jest także w medycynie w celu wydłużenia palców

lub nóg pacjentów. Jes-Extender to nie tylko wydłużanie penisa, ale również redukcja jego krzywizny!

Jes-Extender Titanium to najwyższej jakości produkt, którego główne części zostały wykonane z

tytanu o

dużej wytrzymałości. Całość zapakowana jest w eleganckim i dyskretnym, metalowym

opakowaniu.

Jes-Extender jest bardzo łatwy w użyciu. Jego stosowanie jest w pełni bezbolesne. Nikt nie zauważy,

że korzystasz z produktu Jes-Extender – nie jest on nawet widoczny przez spodnie!

   1502.72 PLN
SYSTEM POWIĘKSZANIA PENISA - Jes-Extender ORIGINAL

To najpopularniejszy model. Produkt znajduje się w mahoniowym opakowaniu i został stworzony z materiałów najwyższej jakości. Zawiera darmowy zestaw kluczy, które umożliwiają złożenie przyrządu. Ten model może być stosowany na penisie, którego rozmiar nie przekracza 24 cm.

Jes Extender gwarantuje przyrosty penisa nawet do 40%!Wyniki potwierdzone zostały licznymi badaniami klinicznymi.

Powiększenie i szybkie rezultaty – ciesz się większym penisem już w kilka tygodni!

   1886.78 PLN
SYSTEM POWIĘKSZANIA PENISA - Jes-Extender ORIGINAL

To najpopularniejszy model. Produkt znajduje się w mahoniowym opakowaniu i został stworzony z materiałów najwyższej jakości. Zawiera darmowy zestaw kluczy, które umożliwiają złożenie przyrządu. Ten model może być stosowany na penisie, którego rozmiar nie przekracza 24 cm.

Jes Extender gwarantuje przyrosty penisa nawet do 40%!Wyniki potwierdzone zostały licznymi badaniami klinicznymi.

Powiększenie i szybkie rezultaty – ciesz się większym penisem już w kilka tygodni!

   1352.44 PLN
   981.00 PLN
Urządzenie AndroPenis pozwoli Ci na trwałe wydłużenie członka, bez ingerencji chirurgicznej. Przyrząd opiera swoje działanie na zjawisku trakcji, polegającym na rozciąganiu tkanki komórkowej, tak by pobudzić ją do wzrostu. Wywierana przez ekspander siła mobilizuje ciało do tworzenia nowych komórek we wszystkich kierunkach, przez co penis rośnie zarówno w długości, jak i na grubości. Metoda ta stosowana jest we współczesnej medycynie, m.in. w ortopedii i chirurgii skóry.

Przyrząd jest łatwy w zakładaniu i bezbolesny w noszeniu, przez co nawet kilkugodzinne użytkowanie nie stanowi problemu (zaleca się noszenie go przez 4-9 godzin dziennie).

AndroPenis został sklasyfikowany jako urządzenie medyczne Typu 1 i spełnia wymogi europejskiej dyrektywy jakości (CE).

Rezultaty jakie osiągniesz z AndroPenis to:

* Stałe przedłużanie penisa o min. 3 - 4 cm w stanie erekcji

* Stałe przedłużenia penisa min. 3 - 4 cm w stanie relaksu

* Zwiększenie rozmiarów o min. 1 cm w obwodzie


Produkt składa się z plastikowego pierścienia połączonego z dwoma dynamicznymi metalowymi prętami, plastikowego oparcia i paska silikony, który przytrzymuje w miejscu żołądź. Dodatkowo w zestawie znajdziesz praktyczną instrukcję obsługi z płytą CD.


Z AndroPenis trwale powiększysz swojego penisa!

   1026.00 PLN
Rewolucyjne urządzenie, które pozwala na trwałe wydłużenie penisa! Przyrząd jest łatwy w zakładaniu i bezbolesny w noszeniu, przez co nawet kilkugodzinne użytkowanie nie stanowi problemu (zaleca się noszenie go przez 4-9 godzin dziennie). Dodatkowo w zestawie znajdziesz praktyczną instrukcję obsługi z płytą CD.
   129.38 PLN
Znaleziono 15 produkty
1

Bathmate

Wodny sposób na powiększenie twojego penisa     więcej

Penis XXL

Rewelacyjny krem na powiększenie penisa. Zaskocz swoją partnerkę!     więcej

Male Edge

Nowy wymiar powiększania     więcej

Pompki próżniowe

Najprostszy sposób na powiększenie Twojego penisa     więcej
sklep BDSMsklep z butamisklep z bieliznąSexshop Venusgay sex shop NeomenPenimed - powiększanie i erekcjaLamirex - strona firmowa