Gdańsk

Pozostałe sklepy:
 
Elbląg  |  Gdynia  |  Poznań  |  Gdańsk Wrzeszcz  |  Łódź


Sex Shop Venus

ul. Heweliusza 3

80-890 Gdańsk

tel. 058 301 41 73

e-mail: gdansk@venus.net.pl


Czynne od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 - 22:00; niedziela 12:00 - 20:00

Powierzchnia sklepu: 70 m2.

Zapraszamy Państwa do naszego kolejnego salonu, który jest wizytówką firmy. Jest on położony w samym centrum miasta, gdzie od przepięknej starówki dzieli go zaledwie kilka kroków.
Nie tylko okolica w jakiej mieści się sklep wpłynęła na to, że stał się naszym najlepszym salonem. W Gdańsku znajdziecie Państwo niezliczoną ilość towaru markowych firm takich jak Obsessive czy Chilirose, które zajmują się produkcją niezwykle pięknej i uwodzicielskiej bielizny. W naszej ofercie znajdziecie również mnóstwo afrodyzjaków i erotycznych gadżetow. Niezastąpiony klimat sklepu stanowi jego profesjonalna załoga. Ekspedientki w naszym salonie doradzą, a także pomogą rozwiązać nieraz krępujące dla Państwa sprawy. Czas spędzony w sklepie mozna także wykorzystać na obejrzenie wybranego przez Państwo filmu w kabinie video. W naszej ofercie znajduje się także ogromna ilość płyt DVD  z różnych dziedzin erotyki.


Serdecznie zapraszamy!!!
Wyświetl większą mapę

 

 

Bathmate

Wodny sposób na powiększenie twojego penisa     więcej

Penis XXL

Rewelacyjny krem na powiększenie penisa. Zaskocz swoją partnerkę!     więcej

Male Edge

Nowy wymiar powiększania     więcej

Pompki próżniowe

Najprostszy sposób na powiększenie Twojego penisa     więcej
sklep BDSMsklep z butamisklep z bieliznąSexshop Venusgay sex shop NeomenPenimed - powiększanie i erekcjaLamirex - strona firmowa