Centrum dystrybucji

Historia firmylogo_lamirex_2ab_mniejsze.jpg

 

Firma Lamirex powstała w 1994 roku. W początkowej fazie zajmowaliśmy się sprzedażą hurtową szerokiej gamy akcesoriów erotycznych, kaset video i bielizny. Nawiązaliśmy kontakty z najbardziej znanymi dystrybutorami w Europie. Wysokiej jakości towary szybko pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie klientów oraz odbiorców w całym kraju. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednymi z pionierów rynku erotycznego w Polsce.

 

W roku 1997 przenieśliśmy się do nowej siedziby w Łomiankach pod Warszawą, w której funkcjonujemy do dnia dzisiejszego. Kilkunastoletnia działalność dostarczyła nam wielu doświadczeń i doskonałej znajomości branży erotycznej. Jako jedna z trzech działających na rynku polskim hurtowni szybko zyskaliśmy dużą ilość stałych klientów. 

 

Rok 2004 przyniósł spore zmiany. Postanowiliśmy otworzyć własne, dobrze i fachowo zaopatrzone sklepy. Na chwilę obecną posiadamy już sześć własnych salonów pod wspólną nazwą Venus. W planach mamy otwieranie kolejnych w największych miastach Polski.

W 2007 roku doceniając wagę i rolę rynku internetowego, otworzyliśmy nasz pierwszy sklep on-line, posiadający w swojej ofercie kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych. Obecnie firma Lamirex dysponuje kilkoma sklepami internetowymi o różnej tematyce.

 

Bogata oferta, konkurencyjne ceny, wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o satysfakcję Klienta to cechy, dzięki którym jesteśmy jednym z liderów rynku erotycznego w Polsce.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.lamirex.pl

  

Dane firmy Lamirex:

Właściciele:            Krzysztof Wiśniewski, Iwona Kozłowska

Adres:                    ul. Ułanów Jałowieckich 12

                               05-092 Łomianki

                               Polska

Telefon:                  +48/22/751 94 60

Fax:                        +48/22/751 40 01

e-mail:                     lamirex@lamirex.pl

NIP EU:                    PL5271008157

REGON:                  011994584

Konto bankowe:     mBank 46 1140 2004 0000 3302 5683 8122

Firma zarejestrowana w Urzędzie Miasta i Gminy Łomianki, nr ewidencyjny 7600.

 

Centrum dystrybucji

 

Siedziba firmy Lamirex w Łomiankach pełni funkcję centrum dowodzenia wszystkimi sklepami Venus. Celem nadrzędnym biura jest dostarczanie nabywcom właściwych produktów, w wymaganej jakości, w odpowiednim dla nabywców czasie i miejscu. Tutaj trafia cały zamawiany towar, a zespół biurowy dba o właściwe zaopatrzenie salonów.

Biuro wysyła również paczki przeznaczone dla Klientów sklepów internetowych.

 

 

Bathmate

Wodny sposób na powiększenie twojego penisa     więcej

Penis XXL

Rewelacyjny krem na powiększenie penisa. Zaskocz swoją partnerkę!     więcej

Male Edge

Nowy wymiar powiększania     więcej

Pompki próżniowe

Najprostszy sposób na powiększenie Twojego penisa     więcej
sklep BDSMsklep z butamisklep z bieliznąSexshop Venusgay sex shop NeomenPenimed - powiększanie i erekcjaLamirex - strona firmowa